Brak ochoty na seks przy niedoczynności tarczycy

Witam, mam 28lat, do 11.2014 cieszyłam sie bardzo wysoką ochotą na sex, ciągłymi myślami o seksie.Od tamtego czasu brak u mnie ochoty na sex-sypiamy raz na miesiąc. Nie mam dzieci. Od 10.2014 biorę euthyrox, obecnie 75 i 50, stwierdzono niedoczynność tarczycy i małe ogniska zapalne plus przeciwciala. Cierpię ja i mój stały partner... sex przestał mnie interesować. Nie radzę sobie z tym. Endokrynolog twierdzi, ze wyniki są w normie i powinnam mieć dużą ochotę na sex. Proszę o sugestie, pomoc. . .

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się z lekarzem seksuologiem oraz psychologiem seksuologiem. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji.

Pozdrawiam!