Brak ochoty na seks u 21-latki

Witam! Co mam zrobić żeby mieć ochoty na seks, totalnie nie chcę tego robić, nie wiem czemu po prostu nie mam ochoty... wydaje mi sie że to przez tabletki antykoncepcyjne ale już zmieniałam kilka razy i ciągle jest źle

Dzień dobry.

Z Pani opisu nie wynika, czy ma Pani partnera, zakładam więc, że nie, i to "nie" właśnie może mieć wpływ na brak ochoty na seks. Mówiąc inaczej - zwykle do seksu potrzebujemy obiektu, a skoro go nie ma, nie ma powodu by mieć ochotę na seks - tak się przynajmniej dzieje u większości kobiet.
Jeżeli natomiast ma Pani partnera, możliwe, że nie jest Pani jeszcze psychicznie gotowa do uprawiania seksu, a być może nie jest Pani gotowa do uprawiania seksu właśnie z tym partnerem.
Tak czy inaczej, można byłoby skonsultować problem z seksuologiem bądź psychologiem.

Pozdrawiam.