Brak ochoty na seks u 25-latki

Witam mam problem a mianowicie mam 25 lat jestem mezatka 3 lata i nie mam ochoty na seks. Moj maz mowi ze go zaniedbuje w tych sprawach boje sie ze mnie zdradzi skoro ja go nie zaspokajam. Czasami drazni mnie nawet to gdy lapie mnie za piersi itp. Jest mi go szkoda i bawa tak ze czasami godze sie na seks ale z niecheciaa czasami nie potrafie sie do tego zmusic a maz sie denerwuje. Co zrobic zeby ta ochota na seks wrocila? Czy ze mna jest cos nie tak? Co powoduje u mnie taki spadek libido?

Kończy się to kontaktami pozamałżeńskimi, oczywiście nie zawsze, ale często...
Celem małżeństwa jest nie tylko potomstwo, ale więź intymna.
Po wyjaśnieniu, czy nie ma Pani problemów zdrowotnych, np. hormonalnych - wskazane byłoby zgłoszenie się do psychologa-seksuologa.
Internet