Brak ochoty na seks u 32-latki

Brak ochoty na sex. Mam cudownego męża w łóżku jest nam cudownie ale bardzo rzadko mam ochotę na bliskość. Nie jestem przemęczona ,chora ,prowadzę spokojny tryb życia . Mam 32 lata i moim zdaniem jest to dziwne! czy powinnam iść do specjalisty?

Zmobilizować, to nie to samo, co zmuszać się!
Zmuszać się nie można, to niebezpieczne...
Czasami być może wystarczyłoby zadbać erotycznie o męża, tak żeby miał satysfakcję seksualną bez penetracji waginalnej... :-)
Spotkanie z lekarzem seksuologiem jest rozsądnym pomysłem.
W Toruniu i Bydgoszczy jest Pan dr Fronczek, ginekolog-seksuolog.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl