Brak ochoty na seks u męża i leki na impotencję

Jestem w zwizku od 5l . Odkad ur sie nasza corka (a ma 4l) nasze pozycie zaczelo anikac. Nie pomagaja rozmowy ani sex biezlizna, Nic unika sexu. Nie czuje wiezi fizycznej czuje sie nie porzadana przez meza. Niewiem co mam o tym myslec czasami zastanawiam sie czy nie jest ktos na boku bo to nienormalne. Jestem mlodsza od meza o 12 lat. Ja mam po 40 on po 55. Widze ze lyka tab na impotencje ale nie chce ze mna rozmawiac na ten temat. Czuje ze oddalamy sie od siebie. Ja chce sexu a on ucieka.

Dzień dobry!

Dla wielu mężczyzn pojawienie się zaburzeń erekcji (co jest częste w grupie mężczyzn 50+) jest dużym stresem, przyczyną obaw, lęków, kompleksów. Stąd konsekwencją może być unikanie seksu, ani uniknąć "kompromitacji".
Zachęcam do rozmowy.

Pozdrawiam!