Brak ochoty na seks u partnera

Jestem z facetem 2 lata od roku nie kocha się zemną ,pytałam dla czego stwierdził ze stwarzam problemy i nie ma ochoty.Nie wiem co jest przyczyna ale odsunęłam się od niego i zdystansowałam.Nie wiem czy mam dalej być w tym zwiaku kocham go ale bez sexu nie chce żyć ,proszę doradzcie mi cos

Witam, myślę,że roczna przerwa w kontaktach seksualnych tłumaczona tak ogólnikowo powinna skłonić do rozmowy nad rozstaniem.Pani zdystansowanie wydaje się zupełnie zrozumiałe w w tej sytuacji. Zachęcam do szczerej rozmowy z partnerem nad sensem dalszego trwania w tym związku.Pozdrawiam