Brak ochoty na seks u partnera a rozpad związku

Witam, Mam problem i nie za bardzo wiem co mam zrobic. Chodzi o mojego partera. Od jakiegos czasu nie ma w ogole ochoty na współżycie. Co ja mam zrobic? myslalam ze to moja wina bo go nie podniecam no ale tak nie jest. Rozmawiamy o wszystkim otwarcie nie mamy przed soba zadnych tajemnic. Spedzamy w miare duzo czasu ze soba chodz nie zawsze jest to mozliwe. Mam wrazenie ze sie od siebie oddalilismy. Wydaje mi sie iz moj zwiazek sie rozpada pomocy co ja mam zrobic ??

Warto by Pani szczerze porozmawiała ze swoim partnerem o tym oddaleniu się. Proszę wyjaśnić mu jak ważne jest to dla Pani. Być może problemem nie jest wcale sam związek ale jakieś inne kłopoty które ma Pani Partner a nie chce sie nimi dzielić. Czasami ludzie oddalają się trochę bo potrzebują swojej samotności. Ale być może jest tak ze coś sie dzieje w związku. Myśle ze nie powinna Pani go naciskać. Jeśli pomimo prośb o wyjaśnienie on dalej będzie milczal proszę dać mu czas i trochę się odsunąć, dać przestrzeń tak by on sam zawalczyl o Wasz związek. Trzymam kciuki za Was!