Brak ochoty na seks u partnera, który jest 20 lat starszy

Mój partner jest od mnie starszy o 20lat i choruje na epilepsje. Nie ma ochoty na seks. Co mam zrobić aby chciał iść zemną do łóżka i aby przeszył takie same lub większe emocje zemną a nie z Tą byłą dziewczyną. Bardzo potrzebuje wskazówek tym bardziej że jest tu utrudnienie bo choruje. Z góry dziękuje

Witam
Przede wszystkim powinna Pani porozmawiać z partnerem o przyczynie braku współżycia, ochoty na współżycie. Rozmowa jest jedyną drogą do rozwiązania problemu. W razie większych trudności najlepiej umówić się na wizytę do seksuologa.
Pozdrawiam B.K