Brak ochoty na seks w 21. miesięcy po porodzie

Jestem 21 miesięcy po porodzie (cc) i nie mam ochoty na seks. Kocham mojego partnera, pociąga mnie i nie wyobrażam sobie, żebym mogła się kochać z kimś innym, jednak do zbliżeń dochodzi bardzo rzadko. Początkowo winę zrzucałam na zmęczenie, poza tym po dłuższej przerwie (ostatnie tyg. ciąży, połóg) potrzebowałam czasu "na rozruch". Przez to, że kilka pierwszych razów po porodzie było bolesnych, zraziłam się. Problem jest frustrujący. Zastanawiam się czy pomogłyby mi tabletki zwiększające libido.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza