Brak odczuwanej przyjemności przy seksie dopochwowym

Jakiś czas temu uprawialem seks z kobietą w prezerwatywie, ale podczas pieszczot oralnych, które odbywały się w gumce nie czułem żadnej przyjemność po przejściu do seksu dopochwowego również nie odczuwałem żadnych mega rozkoszy.

Dzień dobry!

Nie podaje Pan żadnych szczegółowych informacji, na podstawie których można by pełniej zrozumieć i opisać tą sytuację; ani pytań, na które chciałby Pan uzyskać odpowiedź.

Pozdrawiam!