Brak odczuwanej przyjemności seksualnej u 28-latki

Jestem 28letnią aktywną kobietą w udanym związku, niestety nie odczuwam przyjemności seksualnej ani ochoty ani z wcześniejszymi partnerami (było ich dotąd 3)ani z obecnym..chciałabym to zmienić, ale nie wiem jak.Nie biorę już tabletek, mam spiralę, nie mam "złej" przeszłości a nadal jest podobnie..nic nie stoi na przeszkodzie,a ja nadal czuję się zablokowana..tracąc coś ważnego. Jak się odblokować? Partner nie jest kwestią, z innymi było i jest podobnie (nie pociągają mnie inni ani inne).

Dzień dobry!

Czy osiąga Pani stan podniecenia?
Czy jest możliwe osiągnięcie orgazmu podczas masturbacji?

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!

Zachęcam do konsultacji z seksuologiem lub psychologiem. W tej sytuacji przyczyny zaburzeń mogą być głębsze i wymagać terapii głębszej niż tylko porada przez internet. Warto zadbać o swoją relację i satysfakcję, szczególnie jeśli problem trwa już kilka lat.