Brak odczuwanej przyjemności z seksu

Witam, moj problem jest zwiazany z sexem. Jestem z moim chlopakiem rok, od okolo 5 zaczelismy wspolzyc(jest on moim pierwszym parnterem) i tu jest glowny problem Pod czas sexu tylko dwa razy mialam orgazm Wiele razy rozmawialam o tym z chlopakiem Czytalismy sie dluga gra wstepna powinna w tym pomoc(u nas glownie minetka, palcowka) ale i to nie pomaga Prosze o pomoc Jakies wskazowki Nie czuje zadnej przyjemnosci z sexu

Dzień dobry.

Jesteście jeszcze młodymi ludźmi, poznającymi dopiero sferę seksu, zarówno w kwestii reakcji partnera, jak i własnych. Skoro, jak Pani pisze, udało się Pani osiągnąć satysfakcję, nie ma powodu, by sądzić, że to poważny problem. Prawdopodobnie w miarę upływu czasu i nabierania doświadczenia samoczynnie ustąpi. Warto jednak dodać, że z orgazmem jest tak, że im bardziej się go oczekuje, tym mniejsza szansa, że się pojawi. Pomocne byłoby więc celebrowanie samego bycia razem w sytuacji intymnej i czerpanie z niej radości. Nastawianie się na konieczność "dojścia" nie pomoże, a wręcz przeciwnie.
Sugerowałbym ponadto kontakt z seksuologiem, który mógłby "podszkolić" Panią w zakresie fizjologii orgazmu i, co najważniejsze, uspokoić oraz nauczyć cierpliwości.

Pozdrawiam.