Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 4 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak odczuwanej przyjemności z seksu u 21-latki

Witam, Od dłuższego czasu podczas stosunku z partnerem nie odczuwam żadnych przyjemności wręcz praktycznie nic nie czuję jakbym była znieczulona . Do tej pory nie miałam żadnych problemów z seksem ani odczuciami czy orgazmem. Czy powinnam się martwić i zgłosić się do ginekologa? Jaka może być przyczyna takich dolegliwości?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Wstyd nie zapytać - ciąża bez opryszczki

Dzień dobry!

Co oznacza "od dłuższego czasu"? Jaki jest to czas? Czy kojarzy Pani ten moment zmiany z jakimś konkretnym wydarzeniem? Czy w ostatnim okresie zaszły też inne zmiany w Pani życiu - np. w relacji z partnerem, w stanie zdrowia?

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
umów wizytę 0

witam, z pewnością jest przyczyna takiego stanu. Może być to kwestia ginekologiczna, ale również może coś się zmieniło w Pani życiu: stres, jakieś wydarzenie bardzo trudne, zmiana w relacji z partnerem? Warto to skonsultować ( ginekolog, psycholog). pozdrawiam

umów wizytę 0

Witam, Taka zmiana rzeczywiście budzi niepokój. Niestety podaje pani zbyt mało informacji. Jak długo jesteście państwo w związku? Czy ostatnio miała w tej relacji miejsce jakaś zmiana. Sugeruję wizytę u lekarza posiadającego specjalizację z ginekologii i seksuologii.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety