Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 9 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak odczuwanej przyjemności z seksu u 21-latki

Witam, Od dłuższego czasu podczas stosunku z partnerem nie odczuwam żadnych przyjemności wręcz praktycznie nic nie czuję jakbym była znieczulona . Do tej pory nie miałam żadnych problemów z seksem ani odczuciami czy orgazmem. Czy powinnam się martwić i zgłosić się do ginekologa? Jaka może być przyczyna takich dolegliwości?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Dzień dobry!

Co oznacza "od dłuższego czasu"? Jaki jest to czas? Czy kojarzy Pani ten moment zmiany z jakimś konkretnym wydarzeniem? Czy w ostatnim okresie zaszły też inne zmiany w Pani życiu - np. w relacji z partnerem, w stanie zdrowia?

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

witam, z pewnością jest przyczyna takiego stanu. Może być to kwestia ginekologiczna, ale również może coś się zmieniło w Pani życiu: stres, jakieś wydarzenie bardzo trudne, zmiana w relacji z partnerem? Warto to skonsultować ( ginekolog, psycholog). pozdrawiam

0

Witam, Taka zmiana rzeczywiście budzi niepokój. Niestety podaje pani zbyt mało informacji. Jak długo jesteście państwo w związku? Czy ostatnio miała w tej relacji miejsce jakaś zmiana. Sugeruję wizytę u lekarza posiadającego specjalizację z ginekologii i seksuologii.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety