Brak odczuwania emocji a rozwój osobisty

Mam problem otóż ostatnio dużo myślałem czytałem o rozwoju osobistym i teraz nie wiem jak coś sobie przestawienie, że np dawniej wyobrażałem sobie ze jadę z moja dziewczyna na wycieczkę, budziło to super emocje i miałem moc do działania, a teraz robie to samo i mogę sobie wyobrażać co robie na tej wycieczce itp i to juz tak nie dzdziała ;/ widzę jak ktoś mnie bije w głowie i nie czuje strachu a dawniej czuł bym tak samo ze wszystkim, z podniecenie:( nie mam uczuć i wrażenie, ze żyje w umysle

W Pana sytuacji zalecałabym konsultację z psychologiem lub lekarzem psychiatrą, Objawy takie mogą występować z różnych powodów, należałoby jednak w pierwszej kolejności wykluczyć chorobę psychiczną, lub - jeśli są to jej zwiastuny - wdrożyć szybkie leczenia.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza