Brak odczuwania głodu i pragnienia

Witam. Mam 25 lat. W ciągu ostatnich 2 miesięcy schudłem 9 kilogramów nie uprawiając żadnego sportu. Mój problem polega na tym, że wcale nie odczuwam głodu i pragnienia, nawet po wysiłku fizycznym. Czy mam się zgłosić do endokrynologa?

Endokrynolog może się przydać, ale w dalszej kolejności. Polecam najpierw lekarza POZ, potem gastrologa, potem endokrynologa i jeśli badania przez nich zlecone nic nie wskażą - to na koniec polecam konsultację psychologiczną. POzdrawiam.