Brak odczuwania podniecenia a możliwość zajścia w ciążę

dzień dobry .mam takie pytanie jeśli podczas stosunku nie zawsze odczuwam podniecenia a mój partner dochodzi do wytrysku (a uprawiamy sex co dzień) czy jest szansa zebym zaszla w ciaze bardzo tego pragniemy (ja już mam 1 dziecko ) w zeszłym roku odchudzałam się czy to może być mój problem z zajściem w ciaze . proszę o pomoc bardzo dziekuje sylwia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Odpowiadając na pytania: 1. Nawet jeśli podczas stosunku nie odczuwa Pani przyjemności, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. 2. Jeśli współżyją Państwo bez zabezpieczenia, szansa na ciążę jak najbardziej istnieje - proszę się zatem starać.