Brak odczuwania przyjemności podczas seksu

Witam. Na początku kwietnia żona wyjechała na dwa miesiące. Tuz przed wyjazdem uprawialiśmy sex. po wyjeździe nie mam ochoty na sex nie podnieca mnie nic, brak przyjemności, brak wzwodu, uczucie leku niepokój, nic mnie nie cieszy od 7 lat biore seronil 10mg. 1 kapsulkę dziennie mój lekarz ktory mi je przepisał juz od ponad 6 lat nie przyjmuje a ja tak biore dalej i teraz nie wiem co zrobić czy odstawić nie mogę sobie z tym poradzić. Pozdrawiam Błażej lat 37

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany przez Pana brak przyjemności z seksu, brak erekcji może mieć podłoże zarówno organiczne jak i psychogenne. Ponieważ oprócz tych objawów odczuwa Pan także lęk i niepokój sugerowałabym konsultację ze specjalistą psychiatrą. Tym bardziej, że od 6 lat bierze Pan leki nie konsultując się ze specjalistą. Być może konieczna jest modyfikacja leczenia (zmiana preparatu/zmiana dawki). Proszę nie zwlekać. Być może potrzeba naprawdę niewielkich działań, by komfort Pana życia znacznie się poprawił.