Brak odczuwania przyjemności podczas stosunków z partnerem

Witam :) Mam 18 lat i jestem z moim partnerem od 8 miesięcy.Był moim pierwszym partnerem w łózku i mam problem. Gdy się kochamy nie czuje żadnej przyjemności. Kilka razy było tak że pod koniec stosunku czułam że zaraz dostane orgazmu. Tak nagle. Myslę że chyba od początku powinnam czuć przyjemność a nie dopiero pod koniec. Zresztą bardzo rzadko odczuwam orgazm. Nie wiem dlaczego tak jest. Proszę o rade.

Dzień dobry.

Opisywany problem może wynikać z faktu, że jako para jesteście jeszcze mało doświadczeni i "zgrani". Warto pamiętać też, że, szczególnie u kobiet na satysfakcjonujący seks ma wpływ nie tylko jakość samego współżycia, ale jakość całego związku. Być może więc nie odczuwa Pani "pełnej" satysfakcji podczas seksu, bo wasz związek, jako stosunkowo krótki, trudno również nazwać "pełnym".

Pozdrawiam.

Witam, kobieta potrzebuje najczęściej sporo czasu na to, by zacząć doświadczać orgazm za każdym razem kiedy współżyje.Jej zdolność do przeżycia orgazmu jest najczęściej związana z jakością i czasem trwania tzw gry wstępnej. Proszę poświęcać więcej czasu na wzajemne pieszczoty przed stosunkiem a także dać sobie i partnerowi trochę czasu na rozwój i pogłębienie waszej relacji.Cierpliwości! :)