Brak odczuwania przyjemności seksualnej

Czy to możliwe, że choć lubię pocałunki pieszczoty (choć nie wszystkie) i zwracam uwagę na atrakcyjnych mężczyzn ( uśmiech, spojrzenie zapach, sylwetka) ale nie podnieca mnie męskie ciało na tyle, żebym na widok nagiego faceta miała ochotę go pieścić i uprawiać z nim seks. Dodam, że faceci z którymi się spotykałam z reguły mnie nie szanowali i nie dawali mi poczucia bezpieczeństwa. Czy to może być przyczyną?

Być może problemem jest, że nieświadomie wybiera Pani "facetów", którzy Panią nie szanują?
Zachęcam do spotkania z psychologiem seksuologiem, pozwoli to prawdopodobnie poznać lepiej siebie i swoją emocjonalność-seksualność. Jest to ważne.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl