Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak odczuwania przyjemności seksualnej

Czy to możliwe, że choć lubię pocałunki pieszczoty (choć nie wszystkie) i zwracam uwagę na atrakcyjnych mężczyzn ( uśmiech, spojrzenie zapach, sylwetka) ale nie podnieca mnie męskie ciało na tyle, żebym na widok nagiego faceta miała ochotę go pieścić i uprawiać z nim seks. Dodam, że faceci z którymi się spotykałam z reguły mnie nie szanowali i nie dawali mi poczucia bezpieczeństwa. Czy to może być przyczyną?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Seks rytualny

Nie każde nagie ciało mężczyzny musi być afrodyzjakiem, raczej często nim nie jest... Być może problemem jest, że nieświadomie wybiera Pani "facetów", którzy Panią nie szanują? Zachęcam do spotkania z psychologiem seksuologiem, pozwoli to prawdopodobnie poznać lepiej siebie i swoją emocjonalność-seksualność. Jest to ważne. Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy