Brak okresu a bHCG i wynik badań hormonalnych

Witam, ostatnia miesiaczke mialam 12,09,2014 spoznia sie mi juz ponad 2 tyg, tydz temu robilam 3 testy ciązowe i w kazdym druga kreka byla blada malo widoczna, bylam tez na badaniu krwi beta hcg wynik to 419 pg/ml . CZY to swiaczy 100 % o ciąży ?? Robilam tez badanbia hormonalne w tym amym czasie i estradol wyszedl 439,20 pg/ml . Natomiast fsh 1,61 miu/ml a lh 2,68 . Czy ma to zwiazek z pozytywnym wynikiem beta hcg??

Milena Lubowicz

BhCG jest hormonem świadczącym o ciąży. Widocznie druga kreska na testach była blada, bo to wczesna ciąża, a badanie z krwi jest czulsze. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam