Brak okresu a ból brzucha i piersi

boli mnie brzuch i piersi, nadal od 3 dni nie dostałam okresu w tamtym miesiacu przesunął mi się o 2 dni, dzis czulam jak bym go dostała ale niestety nic z tego, czy to oznacza ze lada moment go dostanę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji określić kiedy rozpocznie się Pani miesiączka. Proszę cierpliwie poczekać, a na pewno wystąpi. Gdyby się tak nie stało, proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.