Brak okresu a dotykanie penisem waginy

Mam pytanie 25 października pieściliśmy ise z chłopakiem on dotkną penisem mojej waginy był trochę mokry...mam obawy bo nie mam okresu ostatnio miałam 11 października mój cykl to 28 dni dostawałam okresu.Prawidłowo powinnam go dostać 7 listopada a jeszcze go niema...pod brzuszne mnie pobolewa mnie już 2 dzień i przestaje...Robiłam test dzisiaj wynik negatywny..co mam zrobic??/

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwo ciąży jest znikome, jednak w razie wątpliwości proszę udać się do Poradni Ginekologicznej.