Brak okresu a grzybica pochwy

Witam mój cykl trwa od 28 do 30 dni ostatni okres dostałam 30.09.13 do 4.10.13 , okres powinnam dostac około 30.10.13,nie dostałam do dziś. dzień po spodziewanym okresie bylam u ginekologa po tab na grzybice pochwy,czy to może opoznic okres?dodam,ze wlozylam sobie patyczek do ucha aby sprawdzic czy okres idzie,i bylo tylko troche sluzu innej barwy, bardzo chciałabym byc w ciazy,kochamy sie z chlopakiem od roku bez zabezpieczenia . bole piersi zawsze mialam tydzien przed a tym razem 2 dni przed

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opóźnienie okresu jak najbardziej może wynikać z zaistnienia infekcji dróg rodnych. Warto jednak wykluczyć także zaburzenia hormonalne, tym bardziej, że jak Pani mówi staracie się z partnerem o dziecko już od jakiegoś czasu bez skutku. Proponowałbym udać się do ginekologa by wykonać podstawowe badania hormonalne.