Brak okresu a mięśniak i nadżerka u 43-latki

Mam 43 lata.Miesiąc temu miałam okres do tej pory następny nie pojawił się.Robiłam trzy testy różnych firm i ciąży brak.Myśle więc,ze testy raczej nie mylą się.Proszę o poradę.Byłam u ginekologa stwierdził mięśniak i nadżerkę i odstawił mnie z kwitkiem.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z innym ginekologiem. W Pani przypadku należy myśleć o zmianach okołomenopauzalnych jako możliwej przyczynie zaburzeń miesiączkowania. W tym celu konieczne jest wykonanie badań hormonalnych. Mięśniak dużych rozmiarów także może być powodem opóźnienia miesiączki. Niestety bez przeprowadzenia badania trudno jest mi powiedzieć coś więcej.