Brak okresu a możliwość ciąży u 23-latki

Witam Ostatni Okres mialam 14.05 długość cyklu 32 dni okres powinnam dostać 7 dni temu. Z Moim Partnerem kochałam sie 1.06 z zabezpieczeniem wtedy mialam dni płodne Potem kochalismy sie 10.06 bez gumki 28.05 lezalam w szpitalu dostalam jakies tam leki Czy Mozliwe jest ze Jestem W Ciąży czy tez leki opozniaja okres ?

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pani opisu nie da się odpowiedzieć na pani pytanie. Konieczna jest informacja o przyjmowanych lekarz i przyczynie hospitalizacji. Nie wykluczałbym możliwości ciąży.