Brak okresu a możliwość kolejnej ciąży

Witam, jestem mamą prawie 8 mies Anitki.Pierwszy okres dostałam równiusieńko po 3 mies. Kolejny za 28 dni tak jak przed porodem. Trzeci był po 60 dniach. Teraz okres powinnam dostać 22 dni temu i nic. Tylko mam obfity śluz-no może przesadzam, ale jest go więcej. Żadnych objawów ciąży nie mam. Nie zabezpieczamy się z mężem, ale też nie spuszcza się we mnie. Mam się o co martwić czy okres się ureguluje? Aha nadal karmię piersią. Pytam bo do lekarza idę dopiero 15 października. Z góry dziękuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podczas karmienia piersią okres może być nieregularny. Niemniej jednak warto wykonać test ciążowy.