Brak okresu a nadżerka i przebyta grypa żołądkowa

Witam mam pytanie 23 pazdziernika dostalam okres na tomiast 30 współżyłam pozniej w listopadzie 17 dostałam okres i do tego grypa zooladkowa w grodniu tak grze dostałam 14 a teraz jest styczen i nie mam okresu czym to moze być zwiazane mam też nadżerkę Bardzo prosze o szybka odpowiedz z gory dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany przez Panią brak miesiączki może mieć wiele przyczyn. Przede wszystkim warto byłoby jednak wykonać test ciążowy, by wykluczyć lub potwierdzić ciążę. Jeśli wynik będzie negatywny, proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę. Jeśli nie wystąpi w ciągu kilku najbliższych dni, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.