Brak okresu a negatywny test ciążowy 56 dni po stosunku

Witam.7.07 współżyłam z partnerem,niestety pękł kondom,wytrysk nastąpił we mnie.Po 37h wzięłam Escapelle,13 lipca dostałam okres;trwał 4dni.19 lipca robiłam test ciążowy-wyszedł negatywny.Jest 5 września nie mam miesiączki,chodzę oddawać częściej mocz ok.6dni,nie miałam żadnych nudności, tkliwych piersi.4 września robiłam kolejny test-56 dni od stosunku i wyszedł negatywny.martwi mnie to;chodzę często siku,nie mam okresu.Czy to możliwe,że jestem w ciąży?i czy test się pomylił po tylu dniach?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik negatywny po tylu dniach od tamtego stosunku z dużą dozą prawdopodobieństwa wyklucza możliwość ciąży. Warto jednak skupić się na obecnych objawach tj częstomoczu i braku krwawienia miesięcznego. Może to sugerować infekcję. Warto więc zgłosić się do lekarza.