Brak okresu a petting. Czy jest możliwe, że jestem w ciąży?

Mniej więcej w połowie października uprawiałam z chłopakiem petting. On był w spodniach, nie dotykał siebie tylko mnie. Mam nieregularny cykl miesiączkowy, waha się od 32 do 42 dni. Aktualnie jest 40 dzień, a okresu nadal nie ma.
Czy jest możliwe, że jestem w ciąży? Boję się zrobić test, wolałabym mieć pewność bez tego.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Karolina Dębska

Witam!
Jeżeli chłopak był w spodniach i nie było możliwości przeniesienia jego nasienia na rękach w okolice wejścia do pochwy, to nie ma ryzyka zajścia w ciążę. Z racji tego, że ma Pani nieregularne cykle, może to być po prostu kolejny dłuższy cykl.
Natomiast nie można powiedzieć w 100 proc. czy jest Pani w ciąży, czy nie. Test ciążowy może to stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem. Można też udać się w tej sprawie do lekarza ginekologa.
Pozdrawiam