Brak okresu a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Witam. Mam 18 lat, biore tabletki teenia, ponieważ mam podwyższony testosteron. Po 1 serii okres dostalam, teraz skończyłam w piątek 2 serię i do dziś okresu nie dostalam, tabletki biore regularnie. Od miesiąca zaczelam współżyć, używamy dodatkowo prezerwatyw i kończymy stosunek przed wytryskiem. Czy powinnam sie przejmować brakiem okresu, że moze to byc ciaza? Okres predzej dostawalam o okresie 24-33dni.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Stosowanie stosunku przerywanego oraz prezerwatyw nie daje 100% skuteczności. Dlatego dla pewności może Pani wykonać test ciążowy po około 14 dniach od stosunku ( w przypadku gdy krwawienie miesiączkowe jeszcze się nie pojawi). Pozdrawiam