Brak okresu a rozpoczęcie ćwiczeń

dzień dobry, mam problem chciałabym się zapytać co moze byc przyczyną spoźniania się miesiączki? Okres miałam od 18-23 grudnia. Tabletki od infekcji także brałam (ostatnią 27-ego). 31-ego uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia ale nie skonczył we mnie. Od tygodnia zaczęłam robić ćwiczenia (na brzuch , pośladki), oraz jeżdzić rowerem stacjonarnym 40 min dziennie, przez co bardzo zwiększyłam swoją aktywność fizyczną. okres spóźnia mi się od 4 dni, do tego dodam, ze dochodzi stres..

Lek. Tomasz Budlewski

Opóźnienie miesiączki może wynikać ze stresu, infekcji itp. Ciąża również jest możliwa dlatego proponuję wykonać test ciążowy, a następnie w razie dalszego braku krwawienia udać się do ginekologa.