Brak okresu a upragniona ciąża

Witam! Mam pytanie, okres mam co 35-37 dni. Ostatnio miałam 26 września, robiłam dziś test i negatywny. Piersi zawsze bardzo mnie bolały a teraz wydają się jakby trochę pełniejsze. Czy mogę być w ciąży? Dodam, że to by była druga upragniona ciąża.

Witam, przy Pani długościach cykli dni płodne przypadają na 15-26 dzień cyklu. Jeżeli dochodziło do niezabezpieczonych zbliżeń w terminie 10-21 października, to szanse na ciążę są wysokie. Ze względu na czas wykonania testu (10 dni od rozpoczęcia się dni niepłodnych), jego wynik może być jeszcze fałszywie ujemny. W obecnej sytuacji wskazane będzie wykonanie kontrolnego testu ciążowego, jednak nie wcześniej niż za 4 dni. Proszę również pamiętać, by test wykonać z porannej porcji moczu. Pozdrawiam