Brak okresu a wiarygodność testu ciążowego

witam od miesiaca spóznia mi sie okes robiłam test ciazowy pokazał pozytywny ale nie wiem czy test jest wiarygodny. często mam bule podprzusza i głowy co sie ze mna dzieje?

Witam. Test ciążowy wykonywany w terminie spodziewanej miesiączki powinien dać już miarodajny wynik. Proszę zgłosić się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie i jednoznacznie zweryfikuje możliwość ciąży.