Brak okresu, ból piersi i nudności po spożyciu alkoholu a możliwość ciąży

Witam, Bojąc się że mogę zajść w ciążę poprosiłam lekarza o tabletkę 72h po oraz yasmin. Przez tą tabletkę "po" miałam okres dwa tygodnie wcześniej niż powinnam, ale wzięłam tabletkę Yasmin w 1dc, następnego dnia nie miałam krwawienia, boję się że źle zaczęłam brać je, ale nadal kochałam się z chłopakiem. Teraz nie mam okresu, bolą mnie piersi, są duże i mniej elastyczne, a po wypiciu kilku łyków alkoholu jest mi niedobrze. Chłopak zawsze miał gumkę. Czy w tej sytuacji mogę być w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli dodatkowo się Państwo zabezpieczacie szansa na ciążę jest znikoma. Warto pamiętać iż zgłaszane objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych.