Brak okresu, ból piersi i uczucie wody w pochwie a możliwość ciąży

Okres, a raczej plamienie dostałam 2.02, trwało ono 2 tygodnie. Byłam u pani ginekolog, która stwierdziła pęcherzyki na jajniku i jego powiększenie. Przepisała tabletki anty, które kazała brać od razu (16.02). 21.02 odbylam 2 stosunki przerywane. 25.02 zauważyłam troszkę rozciągliwego śluzu z domieszką białego. Wcześniej był gesty, lepki i nieprzezroczysty. Dzisiaj jest 4, nie mam okresu, od tygodnia bolą mnie piersi, czuje wodę w pochwie, która nie zostawia żadnego śladu na bieliźnie. Ciąża?:(

Renata GrzechociĹska

Czy przyjmowała Pani tabletki zapisane przez lekarza? Trudno postawić diagnozę bez badania. Jeśli źle się Pani czuje sugeruję wizytę u lekarza.