Brak okresu, ból podbrzusza i upławy a ryzyko ciąży

witam. wspolzylam z chlopakiem 3 tygdnie temu ale nie doszlo nawet do wytrysku tylko to kilku pchnięć i to wszystko.. okres mi sie spoznia 10 dni , boli mnie podbrzusze tak jak w trakcie okresu. W dodatku mam straszne upławy, co mam robic ? czy to ciąża ? prosze o szybka odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przyczyną opóźnienia miesiączki teoretycznie może być ciąża. Przede wszystkim sugerowałabym zatem wykonanie testu ciążowego. Bez względu na wynik sugerowałabym jednak konsultację ze specjalistą ginekologiem także ze względu na upławy, których przyczyną najpewniej jest infekcja.