Brak okresu, ból żeber nad pępkiem i osłabienie a ryzyko ciąży

Dzień dobry mam pytanie powinnam miec okres gdzieś 28 grudnia dziś jest już 18 styczniaa tu nic nie ma i bardzo się martwie ( nie uprawiałam sexu z chlopakiem) aby brałam z nim prysznic. Bardzo się martwie gdyż bolą mnie żebra powyżej pępka i między piersiami. Dodam że ostatnio mało jem i nie mam siły na nic ? czy podczas prysznicu (chlopak umyl woda rece ) mogl jakoś reką przenieść spermę do mojej pochwy ? czy te objawy mogą być powodem braku witamin ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest wątpliwa. Bardziej prawdopodobna jest inna etiologia. Możliwą jest np anemia, stres, niedożywienie itp. Konieczne jest wykonanie podstawowych badań.