Brak okresu, bóle w dole brzucha i ból podczas stosunku

Moim problemem takze jest brak okresu. Powinnam dostac prawie 2 tyg temu jednak ciągle nic. Zrobiłam juz 2 testy oba wyszly negatywnie. Mam bole w dole brzucha. W poprzednim miesiacu byłam nad morzem a kiedy wrocilam brałam antybiotyk. Interesują mnie także bóle brzuca podczas stosunku, które czuje juz kilka miesięcy. Czy te dwie rzeczy moga mieć coś wspólnego ze sobą?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Opisywane dolegliwości bólowe i zaburzenia miesiączkowania mogą mieć podłoże ginekologiczne i związane być z endometriozą.
W celu dokładniejszej diagnostyki niezbędna będzie jednak konsultacja ginekologiczna, tylko na podstawie dokładnego badania klinicznego można zadecydować o wykonaniu badań dodatkowych i ew. leczeniu przyczynowym.