Brak okresu i 2 negatywne testy ciążowe a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, mam 18 lat moje okresy są regularne co 26-28 dni . 6i7XII kochałam się z chłopakiem z zabezpeczeniem, po czy okresu dostałam regularnie 9XII. Następny raz kiedy sie kochaliśmy to 18XII, robiliśmy to z zabezpieczeniem, a dodatkowo on nie skończył we mnie. 21 grudnia dostałam dziwnego plamienia, które trwało 5 dni , od tego czasu zrobiłam 2 testy ciążowe, których wynik był negatywny: 30XII i 20I, dziś jest 25I i nadal nie mam okresu. Czy jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciazy?

Proponuję wykonać jeszcze raz test ciążowy- najlepiej z krwi. Jeśli ciąża zostanie wykluczona to wskazana jest wizyta u ginekologa w celu diagnostyki zaburzeń miesiączkowania.