Brak okresu i ból podbrzusza a prawdopodobieństwo ciąży

Witam... Spóźnia mi się miesiączka już 5 dni... PMS mam takie jak zawsze,zaczelo sie jakies 2 dni pozniej niz zwykle,bo zawsze jak mam 12 miesiaczke to zaczyna sie 7-8 a teraz zaczely mnie bolec piersi 9-11. stosunek w tym cyklu odbyl sie tylko raz,tydzien przed kalendarzowa miesiaczka a 5 dni przed pojawieniem sie pms.... Czy moze to byc ciaza ? od 2 dni mnie strasznie boli podbrzusze na srodku,nie caly czas ale tak godzine boli a potem godzina przerwy i tak w kólko.... Dziekuje i pozdrawiam.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Owulacja następuje 14 dni przed miesiączką. Na dzień przed i po tej dacie przypadają dni płodne. Aby rozwiać Pani wątpliwości, polecam wykonać test ciążowy lub oznaczyć poziom beta-hCG z krwi, min 8-12 dni po stosunku.

z poważaniem
Michał Kurek