Brak okresu i ból sutków

Witam mam problem z miesiaczka a wlasciwie z jej brakiem ostatnia miesiaczke mialam 08.08.2014 powinnam wiec dostac 2 dni temu ale nawet sie na nia nie zbiera piersi mnie nie bolaly od czasu 8 sierpnia wogule tylko w dniu spodziwanej miesiaczki czyli 2 dni temu zaczely mnie pobolewac sutki ,jestem troszke slaba, zakreci mi sie w glowie ale tak to nie mam zadnych objawow ciazy robilam test wczoraj Negatywny i przedwczoraj rowniez Negatywny nie wiem co mam o tym myslec prosze o szybka odpowiedz ;)

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej spowodowane są wahaniami poziomu hormonów. Miesiączka mogła przesunąć się również ze względu na stres, zmianę diety czy infekcje.