Brak okresu i bóle brzucha po cesarskim cięciu

Witam. Jestem 8miesiecy po cesarskim cieciu - (ulozenie poprzeczne plodu) . Pierwszy okres po ciazy dostałam 31 stycznia do 9 lutego , następny 6 marca do 12 marca potem W kwietniu dostałam napewno lecz nie zapisałam daty . Następny okres 27 mają do 6 czerwca i juz nie dostałam do tej pory . Boli mnie brzuch i rana tez pobolewa lecz robiłam test i nie jestem w ciąży. Jaka może być przyczyna braku okresu i bólów brzucha i rany?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu lekarz zdecyduje o odpowiednim dalszym postępowaniu.