Brak okresu i bóle podbrzusza

Do tej pory mialam regularny okres. Spoznia mi sie trzeci dzien (jest mozliwe ze to ciaza). Zrobilam test pierwszego dnia spodziewanej miesiaczki - negatywny. Dwa dni przed spodziewanym okrsem zaczal dokuczac mi bol w dole brzucha z prawej strony (owulacja byla z prawego jajnika), ktory dokucza mi do tej pory. Przez ostatnie 2tyg. przytylam ok.1,5kg, sutki staly sie bardzo wrazliwe, jestem senna i zmeczona. Urodzilam sie z polowa tarczycy, ale do tej pory wszystkie hormony byly w normie.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku warto wykonać badanie beta-hcg. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.