Brak okresu i bóle podbrzusza a prawdopodobieństwo ciąży

Witam mam problem bo spóźnia mi się okres nie wiem co robić nie tak dawno urodziłam sierpień i wrzesień miałam okres a teraz ucichlo pobolewa mnie cały dol czasem ból jest słaby a potem silniejszy.Boje się iść do lekarza jaki sposób by wywolac okres proszę o poradę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by wywołać miesiączkę metodami "domowymi". Przede wszystkim proszę zatem wykonać test ciążowy. Jeśli wynik będzie negatywny, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.