Brak okresu i bóle podbrzusza u 20-latki

18.VI - koniec IX bolało mnie podbrzusze i dolna część pleców. Ból był przewlekły i tępy z silnymi napadami bólu. Byłam w tym czasie na dwóch wizytach u ginekologa (VI, VIII) który powiedział że jest wszystko dobrze. Wyniki moczu były dobre, badanie USG narządów rodnych też nic nie wykazało. Na koniec września ból samoistnie ustał lecz "pojawił" się brak miesiączki (49 dzień bez jakiegokolwiek krwawienia, wcześniej był regularny). Nie jest to ciąża. Co to może być? Do kogo się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.