Brak okresu i brązowa wydzielina z pochwy - co mi jest?

Dzień dobry.
15 listopada miałam mieć miesiączkę, ale niestety nie pojawiła się do dziś. Zrobiłam 2 testy i każdy wyszedł ujemny. Ale za to pojawiła się żółta i trochę brązowa wydzielina. Co mi jest?

Witam,

Testy wykonywane po dniu spodziewanej miesiączki powinny być już wiarygodne, a zatem zmiana charakteru miesiączki nie jest spowodowana ciążą. Ciemne plamienia w terminie miesiączki może sugerować zaburzenia hormonalne.
Sugerowałabym skontaktować się z lekarzem ginekologiem, albo ginekologiem endokrynologiem, w celu wykonania pełnej diagnostyki zaburzenia.

Pozdrawiam.