Brak okresu i czarny śluz – co to znaczy?

Witam!
Jestem bez okresu ok. 2 miesiące, najpierw pokazała mi się miesiączka, która trwała dosłownie chwilę, a na następny dzień pokazał się ciemny śluz, robiłam 2 razy test ciążowy i wyszedł negatywnie, a teraz zauważyłam, że mam tak jakby bóle menstruacyjne i pokazał mi się biały śluz. Co teraz?
Lekarz ginekolog powiedział, że badanie wyszło ok, zapisał mnie na USG i teraz czekam na to badanie, a w papierach dla mojego lekarza rodzinnego ocenę, co do diagnozy wpisał 9 na 10 pkt. możliwych, a więc co to może oznaczać?
Proszę o pomoc, mam taki mętlik w głowie, że oszaleć można.

Dzień dobry!
Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, czy jest Pani w ciąży, proponuję wykonać badanie poziomu beta HCG z krwi.
Oznaczenie 9/10 nie jest jasne, na pewno nie ma nic wspólnego z ginekologią czy ciążą. Być może źle Pani odczytała wynik.
Z poważaniem