Brak okresu i czerwone krostki na wargach sromowych

witam, od 3 miesięcy spóżnia mi się okres (ciążę już wykluczyłam). od paru dni pojawiły mi się na wargach sromowych czerwone bolące i swędzące krostki, które po podrażnieniu np. przez bieliznę troszkę krwawią. Czy powinnam zgłosić się do lekara? mam 29 lat.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie powinna zgłosić się Pani do specjalisty ginekologa zarówno ze względu na brak miesiączki jak i ze względu na krostki. Proszę nie zwlekać z wizytą. Szybkie postawienie diagnozy umożliwi szybkie rozpoczęcie leczenia.