Brak okresu i gęsta wydzielina z pochwy

Witam mam 18 lat , spóźnia mi się okres parę tygodni i się partwię, od dłuższego czasu dzoe,n przed okresem czyłam silne pieczenie w pochwie i do tego wydzielała mi się żółta gęsta wydzielina która teraz jest biała i zdarzy mi się że jak gdzieś idę to "samo leci" takie ciepłe... CO to może oznaczać ? czy mam infekcję ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Infekcja dróg rodnych jest bardzo prawdopodobnym rozpoznaniem w opisanym przypadku. Postawienie ostatecznej diagnozy wymaga jednak badania bezpośredniego. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.