Brak okresu i karmienie piersią a podejrzenie ciąży

Chcialam zapytac mam 21 lat mam synka ktory ma roczek ...uprawialam sex z mezem z prezerwatywa na pocztku pare razy wlozyl bez okres spoznia mi sie 4dni nigdy tak nie mialam bardzo sie martwie,denerwuje nie chce.narazie.dziecka po.ostatnim porodzie mam DOSC ...:( a jeszcze dodam.ze synka.karmie.piersia.... prosze o.szybka odpowiedz dziekuje ....

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proszę wykonać test ciążowy. Jego wynik będzie już wiarygodny.